πŸ“ Based di Ayer Itam, Penang β€’ Penang, Kedah, Perlis & SemenanjungWhatsApp setiap hari β€’ Direct call jika urgent
Kereta Ikut GajiPanduan PembeliKos PemilikanBerita Perodua & Automotif
Dikemas kini setiap bulan

Promosi Perodua September 2026

Tak payah teka promo bulan ni. Page ini tarik terus data rebate yang Rahman update untuk website. Kemaskini 24 September 2026: Ativa dan Aruz menggunakan Malaysia Day Deal terbaru, Aruz menggunakan OTR baharu berkuat kuasa 15 September, dan QV-E menerima additional RM10,000 rebate di atas existing RM6,500 special rebate. Kalau model/variant tidak tersenarai dalam kempen yang dirujuk, website akan paparkan β€œTak disenaraikan” dan anda boleh confirm dengan Rahman.

Bulan kempenSeptember 2026
Last updated24 September 2026
CoverageSemua model Perodua
Rujukan terkini: Circular 82/2026 (model lain), Circular 90/2026 (QV-E), Circular 92/2026 (Ativa/Aruz Malaysia Day Deal) dan Circular 93/2026 (Aruz OTR baharu). Ativa/Aruz eligible YM2026 support berjalan hingga 31 October 2026; QV-E additional rebate RM10,000 bermula 15 September 2026 hingga further notice.
Nota penting: Rebate bukan harga tetap dan bukan entitlement automatik. Nilai boleh berubah ikut model, varian, stok, warna, lokasi pendaftaran, kempen dan syarat semasa. Confirm final quotation dengan Rahman sebelum booking.

Rebate dan harga Perodua terkini mengikut varian

Ativa X RM9,500; H RM5,500; AV RM5,700. Aruz RM4,000 di atas OTR baharu. Myvi RM1,500; Bezza sehingga RM1,500; Axia G/X/SE/AV RM500 berdasarkan rekod kempen REV17. QV-E mempunyai kempen berasingan; lihat butir QV-E. Harga efektif ialah OTR ditolak rebate sahaja, sebelum syarat pembiayaan; bukan quotation akhir.

. Ativa/Aruz: booking baharu atau tertunggak sehingga 31 Oktober, pendaftaran 15 September–31 Oktober 2026, Year Make 2026 (Circular 92/2026). Kempen model lain perlu disahkan dengan Rahman sebelum booking.

OTR dealer dan rebate semasa, semua varian
ModelVarianOTRRebateHarga Efektif Indikatif
Perodua Axia1.0 E (M)RM23,274.54Tidak disenaraikanRM23,274.54
Perodua Axia1.0 G (A)RM35,481.05RM500.00RM34,981.05
Perodua Axia1.0 X (A)RM40,136.17RM500.00RM39,636.17
Perodua Axia1.0 SE (A)RM44,746.41RM500.00RM44,246.41
Perodua Axia1.0 AV (A)RM50,884.21RM500.00RM50,384.21
Perodua Bezza1.0 G (M)RM36,036.71RM500.00RM35,536.71
Perodua Bezza1.0 G (A)RM38,131.83RM500.00RM37,631.83
Perodua Bezza1.3 X (A)RM45,712.31RM1,500.00RM44,212.31
Perodua Bezza1.3 AV (A)RM51,877.67RM1,500.00RM50,377.67
Perodua Myvi1.3 G1 (A)RM48,323.43RM1,500.00RM46,823.43
Perodua Myvi1.3 G (A)RM50,342.55RM1,500.00RM48,842.55
Perodua Myvi1.5 X (A)RM52,858.83RM1,500.00RM51,358.83
Perodua Myvi1.5 H (A)RM56,969.07RM1,500.00RM55,469.07
Perodua Myvi1.5 AV (A)RM62,106.87RM1,500.00RM60,606.87
Perodua Alza1.5 X (A)RM64,784.99Tidak disenaraikanRM64,784.99
Perodua Alza1.5 H (A)RM70,450.35Tidak disenaraikanRM70,450.35
Perodua Alza1.5 AV (A)RM78,143.27Tidak disenaraikanRM78,143.27
Perodua Ativa1.0 X Met (A)RM64,756.39RM9,500.00RM55,256.39
Perodua Ativa1.0 H Met (A)RM69,694.19RM5,500.00RM64,194.19
Perodua Ativa1.0 H S/Met (A)RM70,221.75RM5,500.00RM64,721.75
Perodua Ativa1.0 AV Met (A)RM75,131.99RM5,700.00RM69,431.99
Perodua Ativa1.0 AV S/Met (A)RM75,659.55RM5,700.00RM69,959.55
Perodua Ativa1.0 AV 2T (A)RM75,959.55RM5,700.00RM70,259.55
Perodua Aruz1.5 X (A)RM71,468.19RM4,000.00RM67,468.19
Perodua Aruz1.5 AV (A)RM76,609.66RM4,000.00RM72,609.66
Perodua Traz1.5 X (A)RM78,812.08Tidak disenaraikanRM78,812.08
Perodua Traz1.5 H/Met (A)RM83,968.12Tidak disenaraikanRM83,968.12
Perodua Traz1.5 H 2T (A)RM84,858.12Tidak disenaraikanRM84,858.12
Rebate ikut model

Semak model yang anda tengah survey.

Tekan β€œKira selepas rebate” untuk terus bawa model ke calculator, atau WhatsApp untuk semak quotation sebenar.

Perodua Axia 2026 promo

Perodua Axia

  • Perodua Axia 1.0 E (M)OTR RM23,274.54 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM23,274.54
  • Perodua Axia 1.0 G (A)OTR RM35,481.05 β†’ rebate RM500 β†’ indicative RM34,981.05
  • Perodua Axia 1.0 X (A)OTR RM40,136.17 β†’ rebate RM500 β†’ indicative RM39,636.17
  • Perodua Axia 1.0 SE (A)OTR RM44,746.41 β†’ rebate RM500 β†’ indicative RM44,246.41
  • Perodua Axia 1.0 AV (A)OTR RM50,884.21 β†’ rebate RM500 β†’ indicative RM50,384.21
Perodua Bezza 2026 promo

Perodua Bezza

  • Perodua Bezza 1.0 G (M)OTR RM36,036.71 β†’ rebate RM500 β†’ indicative RM35,536.71
  • Perodua Bezza 1.0 G (A)OTR RM38,131.83 β†’ rebate RM500 β†’ indicative RM37,631.83
  • Perodua Bezza 1.3 X (A)OTR RM45,712.31 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM44,212.31
  • Perodua Bezza 1.3 AV (A)OTR RM51,877.67 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM50,377.67
Perodua Myvi 2026 promo

Perodua Myvi

  • Perodua Myvi 1.3 G1 (A)OTR RM48,323.43 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM46,823.43
  • Perodua Myvi 1.3 G (A)OTR RM50,342.55 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM48,842.55
  • Perodua Myvi 1.5 X (A)OTR RM52,858.83 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM51,358.83
  • Perodua Myvi 1.5 H (A)OTR RM56,969.07 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM55,469.07
  • Perodua Myvi 1.5 AV (A)OTR RM62,106.87 β†’ rebate RM1,500 β†’ indicative RM60,606.87
Perodua Alza 2026 promo

Perodua Alza

  • Perodua Alza 1.5 XZ / XOTR RM64,784.99 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM64,784.99
  • Perodua Alza 1.5 HZ / HOTR RM70,450.35 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM70,450.35
  • Perodua Alza 1.5 VZ / AVOTR RM78,143.27 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM78,143.27
Perodua Ativa 2026 promo

Perodua Ativa

  • Perodua Ativa 1.0 X MetallicOTR RM64,756.39 β†’ rebate RM9,500 β†’ indicative RM55,256.39
  • Perodua Ativa 1.0 H MetallicOTR RM69,694.19 β†’ rebate RM5,500 β†’ indicative RM64,194.19
  • Perodua Ativa 1.0 H Special MetallicOTR RM70,221.75 β†’ rebate RM5,500 β†’ indicative RM64,721.75
  • Perodua Ativa 1.0 AV MetallicOTR RM75,131.99 β†’ rebate RM5,700 β†’ indicative RM69,431.99
  • Perodua Ativa 1.0 AV Special MetallicOTR RM75,659.55 β†’ rebate RM5,700 β†’ indicative RM69,959.55
  • Perodua Ativa 1.0 AV 2-ToneOTR RM75,959.55 β†’ rebate RM5,700 β†’ indicative RM70,259.55
Perodua Aruz 2026 promo

Perodua Aruz

  • Perodua Aruz 1.5 XOTR RM71,468.19 β†’ rebate RM4,000 β†’ indicative RM67,468.19
  • Perodua Aruz 1.5 AVOTR RM76,609.66 β†’ rebate RM4,000 β†’ indicative RM72,609.66
Perodua Traz 2026 promo

Perodua Traz

  • Perodua Traz 1.5 XOTR RM78,812.08 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM78,812.08
  • Perodua Traz 1.5 H MetallicOTR RM83,968.12 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM83,968.12
  • Perodua Traz 1.5 H 2-Tone / MetallicOTR RM84,858.12 β†’ rebate tak disenaraikan β†’ indicative RM84,858.12
Perodua QV-E 2026 promo

Perodua QV-E

  • Perodua QV-E QV-E β€’ Battery as a Service (BaaS)OTR RM69,999 β†’ rebate RM16,500 β†’ indicative RM53,499
  • Perodua QV-E QV-E β€’ Full PurchaseOTR RM93,999 β†’ rebate RM16,500 β†’ indicative RM77,499

Promo nampak best, tapi kereta masih kena ngam dengan bajet.

Kalau anda bagi Rahman model, variant, downpayment dan target installment, kita boleh tengok sama ada promo itu betul-betul membantu atau sekadar nampak besar atas poster.

Kira Installment Tanya Rahman

Sumber dan semakan

Disemak oleh Rahman Manap β€” Perodua Sales Advisor, Mazra Sdn Bhd, Farlim, Ayer Itam. .

Sumber: pricelist Mazra dan PDF pecahan harga setiap model; Circular 92/2026 untuk Ativa/Aruz. Spec/warna berpandukan brochure Perodua. Sahkan stok, harga, insurans dan syarat kempen sebelum booking.

Harga semua model Β· Promosi terkini